Сепаратор СНМ-100-19 (поліпропілен), Мотор Січ (200403)

Сепаратор СНМ-100-19 (поліпропілен), Мотор Січ
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Мотор Сiч Виробник: Мотор Сiч
Товари від офіційного виробника або постачальника в Україні
Доставка "Новою поштою"

Перевезення по всій Україні

Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

Гарантія 12 місяці

Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення замовлення протягом 14 днів

3 050 грн

Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-19 виготовлений повністю з пластика. Його використовують для отримання вершків з незбираного молока. Після переробки залишається обрат. Це повністю знежирене молоко. Його так само використовують в домашньому господарстві для отримання інших продуктів. В результаті проціджування йдуть різні домішки.

Для істотного здешевлення комплектації всі деталі корпуса виконані з пластмаси. Барабан залишився з алюмінію. При нечастому використання і дбайливе ставлення він не поступиться більш дорогим моделям. У побутовому використання на кухні він перекриє ваші потреби.

Продуктивність установки до 100 літрів за одну годину роботи. При цьому його споживана потужність всього 60 Вт. За місяць ви не накрутите багато електрики, так що його ще можна назвати економним. Ви самі регулюєте скільки маємо отримати вершків, а скільки обрата в залежності від ваших потреб. Діапазон регулювання від 1: 4 до 1:10.

Температура сепарованого молока повинна бути в діапазоні 35-40 градусів. При більш низькій температурі жир загусне, а при більш високій - згорнеться білок. Коли закінчите роботу, то пропустить через нього 3 літри теплої води. Потім розбирайте.

Перед використанням обов'язково прочитайте інструкцію або ознайомтеся з коротким описом у нас на сайті. Установка не повинна працювати більше однієї години безперервної роботи. Це призведе до перегріву і виходу з ладу електродвигуна. Залиште її остигати на 30 хвилин. Після кожних перероблених 25 літрів сирого молока, треба розібрати установку і промити в проточній воді.

Характеристики сепараторів
Продуктивність молока 100 л
Частота обертання барабана 10500 об/хв
Кількість тарілок в барабані 10-12 шт
Ємність приймача молока 12 л
Температура сепарованого молока от 35 до 40 °C
Вміст жиру в сироватці 0,05 %
Споживана потужність 60 Вт
Співвідношення вершків до обрату 1:4 - 1:10
Діаметр чаші 365 мм
Висота сепаратора 522 мм
Маса 3,4 кг

Написати відгук

Разом з цим товаром цікавляться