Сепаратор Мотор Січ


Сепаратор СНМ-100-18 (метал), Мотор Січ
3 900 грн
На складі Код товару: 200402
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-18 виготовлений повністю з металу. Його використовують для отримання вершків з незбираного молока. Після переробки залишається обрат. Це повністю знежирене молоко. Його так само використовують в домашньому господарстві для отримання інших продуктів. В результаті проціджув..
Сепаратор СНМ-100-15 (метал + поліпропілен), Мотор Січ
3 350 грн
На складі Код товару: 200401
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-15 виготовлений з металу і поліпропілену. Його використовують для отримання вершків з незбираного молока. Після переробки залишається обрат. Це повністю знежирене молоко. Його так само використовують в домашньому господарстві для отримання інших продуктів. В результаті пр..
Сепаратор СНМ-100-19 (поліпропілен), Мотор Січ
3 050 грн
На складі Код товару: 200403
Сепаратор Мотор Січ СЦМ-100-19 виготовлений повністю з пластика. Його використовують для отримання вершків з незбираного молока. Після переробки залишається обрат. Це повністю знежирене молоко. Його так само використовують в домашньому господарстві для отримання інших продуктів. В результаті процідж..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Сепаратори для молока Мотор Січ

Продукція компанії "Мотор Січ" добре представлена ​​на території України. Одним із її напрямків є виробництво споживчих товарів, до яких входять сепаратори для молока. Вони складаються із чотирьох моделей. Відрізняються між собою приводом та матеріалами для корпусу. Метод поділу фракцій – центрифуга. Сире підігріте молоко заливається в молокоприймач, потім воно потрапляє в барабан із тарілками. Тяжкіший жир накопичується в центрі, а легка вода відводиться у зовнішню частину. Потім обидві сировини стікають по окремому жолобі.

Дамо коротку характеристику асортименту:

Сепаратор "Мотор Січ-100Р-09" - має ручний привід, продуктивність до 80л/год, ємність чаші 12 літрів, корпус металевий.

Сепаратор "Мотор Січ-100-19" - електродвигун, низька ціна, произ-ть 100л / год, корпус з міцного поліпропілену.

Сепаратор "Мотор Січ-100-15" - електричний двигун, корпус із пластику, чаша з алюмінію.

Сепаратор "Мотор Січ-100-18" - найпопулярніша модель серед покупців, корпус повністю металевий, привід від мотора потужністю 60Вт, ємність чаші 12 літрів, переробляє до 100 літрів на годину.

На нашому сайту ви зможете купити сепаратори Мотор Січ з доставкою по території України. На продукцію діє заводська гарантія.