Сепаратор Пензмаш


Сепаратор для молока ЭСБ-02 електричний, Пензмаш
2 750 грн
На складі Код товару: 200404
Сепаратор для молока ЕСБ-02 з електродвигуном проводиться в Росії на підприємство «Пензмаш». Початок виробництва розпочато ще за часів СРСР, тому до поточного часу виявлено і потім усунуто багато недоліків. Він є дешевшим варіантом сепараторів «Мотор Січ». Дана модель є абсолютно пластикової: чаша, ..
Сепаратор для молока Р3-ОПС ручний, Пензмаш
2 110 грн
На складі Код товару: 200405
Ручні сепаратори для молока користуються попитом при невеликих і рідкісних обсягах переробки молока. До таких моделей відноситься Р3-ОПС виробництва Пензмаш в Росії. Передавальне число шестерень таке, що, обертаючи ручку з частотою близько 65 оборотів в хвилину, швидкість барабана складе 10000 об / ..
Сепаратор-маслобойка Р3-ОПС-М ручний, Пензмаш
2 100 грн
На складі Код товару: 200406
Р3-ОПС-М є унікальним апаратом, в якому поєднаний сепаратор і маслобойка. Сепаратор Р3-ОПС-М комплектується двома чашами. Одна стандартна з відкриті верхом, в яку заливають молоко для переробки. А ось друга вже з кришкою від розбризкування з «міксером» всередині, який обертається. Для отримання масл..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Сепаратори для молока Пензмаш

Виробник «Пензмаш» знаходиться на території Російської Федерації та займається випуском сільськогосподарської продукції, обладнання для харчової промисловості, товарів народного споживання. В асортименті є сепаратори для молока. Вони призначені для поділу цільного молока на сироватку та вершки будь-якої жирності. У процесі переробки молоко додатково очищається від забруднень, що залишаються після проціджування. Колектив працівників постійно вносить доробки в конструкцію, підвищуючи її надійність, довговічність.

У каталозі компанії представлені такі моделі:

Електросепаратор побутовий ЕСБ04 - ємність 5,5 л; продуктивність 50 та 80 дм3/год

Сепаратор-маслобійка РЗ-ОПС-М - ємність 5,5 л; продуктивність не менше 50дм3/год

Сепаратор-вершковідділювач РЗ-ОПС - ємність 5,5 та 12л; продуктивність 50 та 80 дм3/год

Електросепаратор ЕСБ02 – ємність 5,5 та 12л; продуктивність 50 та 80 дм3/год

На нашому сайті ви можете ознайомитись з представленими виробами, вивчити характеристики, а також купити сепаратор Пензмаш з доставкою по Україні.