Сепаратор ручний

Сепаратори для молока ручні

Найпростіший спосіб отримання вершків або олії полягає у збиванні мутовкою молока в ємності. Він відомий з давніх-давен. Постійна механічна дія розділяє пов'язані між собою частинки жиру. Чим інтенсивніше прикладена сила збивання, тим швидше і однорідніше виходить кінцевий продукт. Найкраще результат виходить від незбираного молока з-під корови, яких часто тримають у господарстві. Переробка на інші види продукції вигідна власникам ВРХ.

Сепаратор-вершковідділювач ділиться на електричний та ручний привід. Ручний сепаратор має низку переваг. Проста конструкція робить його довговічнішим, немає проблем з перегріванням двигуна, нижчою за вартість виробу. При невеликому зусиллі на ручку виходить досягати великої швидкості обертання внутрішнього барабана з тарілками. Принцип роботи в обох конструкціях є повністю ідентичним.

Залежно від моделі ручного сепаратора вдасться переробити від 50 до 100 літрів молока за годину. Разове завантаження в чашу варіюється від 5 до 10 літрів. За допомогою регулювального болта змінюється співвідношення вершків до обороту в інтервалі 1:4 – 1:10 частин. Розбирається конструкція легко, а обслуговування зводиться до промивання теплою водою.

На нашому сайті можна купити сепаратор від виробника з доставкою по Україні.

Сепаратор для молока Р3-ОПС ручний, Пензмаш
2 110 грн
На складі Код товару: 200405
Ручні сепаратори для молока користуються попитом при невеликих і рідкісних обсягах переробки молока. До таких моделей відноситься Р3-ОПС виробництва Пензмаш в Росії. Передавальне число шестерень таке, що, обертаючи ручку з частотою близько 65 оборотів в хвилину, швидкість барабана складе 10000 об / ..
Сепаратор-маслобойка Р3-ОПС-М ручний, Пензмаш
2 100 грн
На складі Код товару: 200406
Р3-ОПС-М є унікальним апаратом, в якому поєднаний сепаратор і маслобойка. Сепаратор Р3-ОПС-М комплектується двома чашами. Одна стандартна з відкриті верхом, в яку заливають молоко для переробки. А ось друга вже з кришкою від розбризкування з «міксером» всередині, який обертається. Для отримання масл..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)