Шланг вакуумний 11х23

(Код: 2002022)
Шланг вакуумний 11х23
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Inlet Group Виробник: Inlet Group
Місцезнаходження товару - Київ
Товар буде відправлений з міста Києва. Є можливість самовивозу
Доставка "Новою поштою"
Перевезення по всій Україні
Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

45грн.

У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Крім перекачування молока в пристрої використовуються так само вакуумні шланги. Їх роблять товстостінними для того, щоб вони витримували досить високий рівень вакууму і не втрачали свою форму, що почало б приводити до здавлення або перегинів.

Внутрішній діаметр 11 мм, а товщина стінок 6 мм.

Призначення: вакуумна магістраль


Ціна вказана за 1 метр! Для вибору необхідної довжини вкажіть кількість метрів правіше від кнопки "Купити" при оформлення замовлення.


Довжина шлангів

Вакуумна магістраль:

Доїльна установка - кришка доїльного відра - 2 метри (вакуумний чорний шланг 11х23)

Пульсатор - колектор - 2 метри (вакуумний чорний шланг 7х14)

Колектор - доїльні стакани - 4 шт х 15 см (вакуумний чорний шланг 7х14)


Молочна магістраль:

Кришка доїльного відра - колектор - 2 метри (молочний шланг 14х22)

Данные шланги устанавливает производитель на свои доильные аппараты Буренка. Они на протяжение долгого времени остаются эластичными. Тем не менее, резина все равно теряет свои свойства. Чаще ее заменяют из-за физических повреждений во время эксплуатации или желания сделать капитальный ремонт своей установке.

Столкнулся с проблемой, что мой старый вакуумный шланг растрескался и начал пропускать воздух. Это происходит уже второй раз. Если я куплю его у вас, у меня не будет больше таких проблем?

Вакуумные шланги отличаются от обыкновенных толщиной стенок. Это не позволяет ему сплющиваться во время откачки воздуха вакуумным насосом. Вы можете поискать подходящий по диаметру на автомобильном базаре. Они есть у некоторых продавцов, и они продают их по метражу. Но мы не можем гарантировать их долговечность.

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, подойдет ли обыкновенный резиновый шланг вместо того, что шел в комплекте? Мне нужно доить каждый день пока буду ждать посылку.

Написати відгук

Рекомендовані товари