Шланг вакуумний 11х23

(Код: 2002022)
Шланг вакуумний 11х23
Наявність: На складі
Доставимо за 2-5 днів
Inlet Group Виробник: Inlet Group
Місцезнаходження товару - Київ
Товар буде відправлений з міста Києва. Є можливість самовивозу
Доставка "Новою поштою"
Перевезення по всій Україні
Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

45грн.

У доїльному апараті існує дві лінії. Обидві ні відрізняються типом використовуваних шлангів в залежності від вимог, що пред'являються до них. Крім перекачування молока в пристрої використовуються так само вакуумні шланги. Їх роблять товстостінними для того, щоб вони витримували досить високий рівень вакууму і не втрачали свою форму, що почало б приводити до здавлення або перегинів.

Внутрішній діаметр 11 мм, а товщина стінок 6 мм.

Призначення: вакуумна магістраль


Ціна вказана за 1 метр! Для вибору необхідної довжини вкажіть кількість метрів правіше від кнопки "Купити" при оформлення замовлення.


Загальні характеристики

Шланг вакуумний характеристики
Матеріал: ПВХ (полівінілхлорид)
Внутрішній діаметр: 11мм
Зовнішній діаметр: 23мм
Товщина стінок: 6мм
Призначення: АІД, УІД, Бурьонка
Виробництво: Україна

Як вибрати шланг?

Приклад комплектації шлангів для доїльного апарату Бурьонка з однією лінією. Це інформація допоможе вам зорієнтуватися при виборі діаметра і довжини відрізка. Шланги універсальні, підійдуть на інші доїльні апарату АІД, Білка, Берізка, УІД. У вашому випадку довжина може відрізнятися, тому перед здійсненням замовлення зробіть власний замір.

Шланги для доїльного апарату
Точка з'єднання Довжина Діаметр
Вакуумна магістраль
Доїльна установка - Кришка ДВ 11х23
Пульсатор - Коллектор 7х14
Коллектор - Доїльні стакани 1м (4шт*15см) 7х14
Молочна магістраль
Кришка ДВ - Коллектор 14х22

Данные шланги устанавливает производитель на свои доильные аппараты Буренка. Они на протяжение долгого времени остаются эластичными. Тем не менее, резина все равно теряет свои свойства. Чаще ее заменяют из-за физических повреждений во время эксплуатации или желания сделать капитальный ремонт своей установке.

Столкнулся с проблемой, что мой старый вакуумный шланг растрескался и начал пропускать воздух. Это происходит уже второй раз. Если я куплю его у вас, у меня не будет больше таких проблем?

Вакуумные шланги отличаются от обыкновенных толщиной стенок. Это не позволяет ему сплющиваться во время откачки воздуха вакуумным насосом. Вы можете поискать подходящий по диаметру на автомобильном базаре. Они есть у некоторых продавцов, и они продают их по метражу. Но мы не можем гарантировать их долговечность.

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, подойдет ли обыкновенный резиновый шланг вместо того, что шел в комплекте? Мне нужно доить каждый день пока буду ждать посылку.

Написати відгук

Рекомендовані товари