Соскова гума

Навіщо міняти соскову гуму?

Соскова гума одягається безпосередньо на сосок. Під дією постійного відкачування повітря вона щільно облягає шкіру не даючи впасти всьому склянці. Усередині між стінкою доїльного стакана і зовнішньою частиною гуми є невеликий простір. Поперемінно пульсатор звідти, то викачує повітря, то навпаки наганяє. Так імітується такт стиснення і відпочинку як при ручному доїнні. Механічне доїння корови дуже природне, а буває навіть єдиний спосіб отримання молока при коротких сосках або, коли корова з великими труднощами його віддає.
Згодом в місцях використання на відводах перекривають затискачів гума продавлюється, протирається і навіть може потріскатися. Бувають пошкодження і всередині стакана. Ось це вже дуже небезпечно. Молоко через проріз потрапить в шланг, а потім в насос вивів його з ладу. Тому завжди треба стежити за їх станом. Не зайвим буде робити періодичну їх заміну, навіть з точки зору гігієнічних і санітарних норм. Ціна на вироби не висока, тому сильно по-вашому бюджету це не повинно вдарити.

Яку соскову гуму вибрати?

Ви звернули увагу на два види в наявності. Дешевша робиться з простої гуми. Вона грубіша, твердне в холодну пору року. Варто відзначити, що в холодний сезон стакан треба занурити в підігріту воду з відключеною установкою перед доїнням. Силіконова коштує дорожче ніж весь комплект з чорного каучуку в кількості чотирьох штук. Але вона позбавлена всіх перерахованих недоліків, завжди залишається еластичною, а в місцях з'єднання двох частин матриці під час відпливу немає грубої смужки.
Соскова гума ДД.00.041А
30грн.
На складі Модель: 2002003
Соскова гума використовується всередині доїльного стакана і безпосередньо контактує з соском вимя. Завдяки м'якому матеріалу не травмує шкіру, забезпечуючи гігієнічні і гіпоалергійний властивості. Має високу стійкість до лугів з кислотами, що дозволяє її мити в гігієнічних цілях багатьма миючими зас..
Затиск для соскової гуми
30грн.
На складі Модель: 2002033
Даний затиск використовується для спрощення роботи з доїльним апаратом перед одяганням стаканiв на сосок і після закінчення доїння молока. Зазвичай, доводиться перегинати шланг для перешкоди попадання повітря в колектор. Це не завжди зручно, вимагає певних навичок, прискорює знос шланга через регуля..
Соскова гума силіконова ДД.00.041А
180грн.
На складі Модель: 2002004
Соскова гума використовується всередині доїльного стакана і безпосередньо контактує з соском вим'ям. Завдяки м'якому матеріалу з силікону не травмує шкіру, забезпечуючи гігієнічні і гіпоалергійний властивості. Має високу стійкість до лугів з кислотами, що дозволяє її мити в гігієнічних цілях багатьм..
Соскова гума для доїння кіз
150грн.
На складі Модель: 2002074
Дана сосковая гума використовується в доїльних апаратах Білка, Берізка, АИД на яких встановлено відповідне навісне обладнання. Вона виготовлена з м'якого силікону, який не шкодить шкірі на вимені. Має довгий термін служби, близько 2 років без втрати своїх еластичних властивостей. Через 6 місяців в с..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані