Соскова гума для доїльного апарату

Навіщо міняти соскову гуму?

Соскова гума одягається безпосередньо на сосок. Під дією постійного відкачування повітря вона щільно облягає шкіру не даючи впасти всьому склянці. Усередині між стінкою доїльного стакана і зовнішньою частиною гуми є невеликий простір. Поперемінно пульсатор звідти, то викачує повітря, то навпаки наганяє. Так імітується такт стиснення і відпочинку як при ручному доїнні. Механічне доїння корови дуже природне, а буває навіть єдиний спосіб отримання молока при коротких сосках або, коли корова з великими труднощами його віддає.
Згодом в місцях використання на відводах перекривають затискачів гума продавлюється, протирається і навіть може потріскатися. Бувають пошкодження і всередині стакана. Ось це вже дуже небезпечно. Молоко через проріз потрапить в шланг, а потім в насос вивів його з ладу. Тому завжди треба стежити за їх станом. Не зайвим буде робити періодичну їх заміну, навіть з точки зору гігієнічних і санітарних норм. Ціна на вироби не висока, тому сильно по-вашому бюджету це не повинно вдарити.

Яку соскову гуму вибрати?

Ви звернули увагу на два види в наявності. Дешевша робиться з простої гуми. Вона грубіша, твердне в холодну пору року. Варто відзначити, що в холодний сезон стакан треба занурити в підігріту воду з відключеною установкою перед доїнням. Силіконова коштує дорожче ніж весь комплект з чорного каучуку в кількості чотирьох штук. Але вона позбавлена всіх перерахованих недоліків, завжди залишається еластичною, а в місцях з'єднання двох частин матриці під час відпливу немає грубої смужки.
Соскова гума ДД.00.041А
30грн.
На складі Модель: 2002003
Соскова гума використовується всередині доїльного стакана і безпосередньо контактує з сосками на вимені. Результати надоїв і здоров'я корів залежать від якості і характеристик гуми. Завдяки еластичному і м'якому матеріалу не травмується шкіра. Висока стійкість до лужних і кислотних розчинів, дозвол..
Комплект (4 шт) соскової гуми ДД.00.041А
120грн.
На складі Модель: 2002078
Для зручності оформлення замовлення ми створили окремий комплект сосковой гуми, в яку відразу входить 4 штуки. Бажано робити заміну одночасно, а не міняти кожну окремо. Навіть якщо ви не помітите на сосковой гумі видимих ​​дефектів, через півроку використання гума втрачає свою еластичність і міцніст..
Затиск для соскової гуми
30грн.
На складі Модель: 2002033
Затиск для сосковой гуми використовується для спрощення роботи з доїльним апаратом перед одяганням склянок на сосок і після закінчення доїння молока. Зазвичай, доводиться перегинати шланг для перешкоди попадання повітря в колектор. Це не завжди зручно, вимагає певних навичок, прискорює знос шланга ч..
Комплект (4 шт) зажимів для соскової гуми
120грн.
На складі Модель: 2002079
Затискачі сосковой гуми допомагають доярку одягати склянки на вим'я. Вони перекривають молочний патрубок поки насаджує на сосок і дозволяють м'яко регулювати рівень вакууму. Такий режим включення набагато краще для здоров'я вим'я, ніж, коли одягають через перегин шланга.Затискачі для сосковой гуми з..
Соскова гума силіконова ДД.00.041А
180грн.
На складі Модель: 2002004
Від якості сосковой гуми в багато залежить здоров'я вашої корови, так і молоковіддача. На ринку існує два її типу: проста, з чорної гуми сосковая гума з силікону За фотографіями зрозуміти різницю в матеріалі неможливо, тільки тримаючи обидві в руках. Незважаючи на те, що проста гума має дуже ..
Комплект (4 шт) соскової гуми силіконової
720грн.
На складі Модель: 2002081
Виробники рекомендують замінювати соскову гуму з силікону, як і будь-яку іншу, одночасно. Коли підходить запропонований термін використання близько півтора-двох років ви не зможете візуально оцінити її якість. У разі раптового поява в її стінці наскрізного отвору в наслідок потертостей або частих пе..
Комплект (4 шт) соскової гума та затискачі
240грн.
На складі Модель: 2002080
Досить часто спільно купують соскову гуму і затискачі до них. Це цілком виправдано, через те, що спільна доставка обійдеться дешевше, ніж якщо замовляти окремо через час. Тому згрупували всі в загальне замовлення для зручності оформлення.Даний набір підійде для всіх доїльних апаратів призначених для..
Соскова гума для доїння кіз
150грн.
На складі Модель: 2002074
Дана сосковая гума використовується в доїльних апаратах Білка, Берізка, АИД на яких встановлено відповідне навісне обладнання. Вона виготовлена з м'якого силікону, який не шкодить шкірі на вимені. Має довгий термін служби, близько 2 років без втрати своїх еластичних властивостей. Через 6 місяців в с..
Затиск для соскової гуми металевий
45грн.
Отсутствует Модель: 2002084
Для забезпечення зручності використання навісного обладнання під час початку і закінчення доїння використовують затискачі, одягнені на патрубок соскової гуми. Він призначений для м'якого початку процесу відкачування молока з вимені і не травмує тварина різким перепадом тиску. Даний затиск для с..
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Рекомендовані