Вакуумний насос для АИД-1

(Код: 2002035)
Вакуумний насос для АИД-1
Наявність: Отсутствует
Товар розпроданий
Inlet Group Виробник: Inlet Group
Місцезнаходження товару - Київ
Товар буде відправлений з міста Києва. Є можливість самовивозу
Доставка "Новою поштою"
Перевезення по всій Україні
Накладений платіж

Ви платите за замовлення після доставки його в відділення

Перевіряйте цілісність посилки і працездатність перед її оплатою

1850грн.

На відміну від доїльного апарату «Буренка» з сухим насосом у «Аїд-1» модульна конструкція, що дозволяє міняти окремо кожен вузол. А ось у «Буренки» насос доведеться купувати спільно з електродвигуном і його загальний термін служби складе близько 3 - 3.5 років.


Вихід з ладу масляного насоса вкрай рідкісне явище і виникає не менше 5-ти років побувавши в експлуатації. Завдяки використанню мастила збільшується ресурс деталей, що труться, зменшується рівень вібрацій і видаваний шум. Вакуум в насосі досягається використанням 4 пластин (проти 2 в сухому) підвищеної міцності з текстоліту в порівнянні з графітовими. Головною умовою надійної роботи стане стеження за рівнем масла в розширювальному бачку. Він завжди повинен бути на 5-10 мм нижче проточки на штуцері. У зимовий період доїльний апарат необхідно експлуатувати в теплому приміщення, яким може бути корівник з температурою не нижче 0 градусів. Можливе застосування зимових масел не втрачають своєї в'язкості зі зниженням температури.

Можно ли у вас под заказ купить данный масляный вакуумный насос для доильного аппарата АИД-1? Его очень сложно найти в наличии. Сначала звонишь есть, а потом уточняют и оказывается нет, еще цена не соответствует действительности. Я оставил свой номер телефона через запрос звонка в столбце слева. За ранее благодарен.

К сожалению мы сейчас не имеем в наличие вакуумных насосов для доильных аппаратов АИД-1. Они достаточно дефицитные из-за сложности производства, особенно в в сезон. В первую очередь, насосы уходят на производство доильных аппаратов.

Дорый день. Скажите пожалуйста, есть ли у вас этот насос в наличии и можно его заменить на какой-нибудь другой?

Написати відгук

Рекомендовані товари